Bat 21

Całkiem wartościowy film wojenny. Bat 21 jest naprawdę bardzo wartościową produkcją. Co do tego tak naprawdę nie można mieć kompletnie i absolutnie żadnych większych wątpliwości. Jest to kwestia niemalże oczywista. Niewątpliwie Bat 21 jest filmem, który niesie ze sobą naprawdę bardzo głębokie przesłanie, które jest dla nas przecież tak bardzo ważne. Z całą pewnością zrozumienie owego przesłania jest niezbędne do zrozumienia całego filmu. I to właśnie ze względu na to przesłanie film Bat 21 jest szczególnie interesujący. Nie ma również wątpliwości co do tej kwestii, iż czas poświęcony na obejrzenie filmu Bat 21 nie będzie absolutnie czasem straconym. Nie ma tak naprawdę co do tego kompletnie żadnych większych wątpliwości. Bat 21 miał swoją premierę już dość dawno temu, bo dokładnie w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym ósmym roku, czyli dwadzieścia jeden lat temu. Nie jest to już więc z całą pewnością młody film. Ale nie jest również aż tak bardzo stary. Myślę, iż wielu osobom Bat 21 się po prostu bardzo spodoba. Jest to oczywiście film produkcji amerykańskiej.

Stary bulwki film. Niewątpliwie film Beata nie jest już młodą produkcją. Powiem wręcz więcej, jest to już naprawdę bardzo stary film i co do tego nie ma raczej kompletnie żadnych większych wątpliwości. Jednak mimo tego Beata jest wartym uwagi filmem. Może i nie jest to produkcja jakichś znów najwyższych lotów, ale na pewno jest on godny polecenia ze względu na swoje przesłane, które niesie. Owo przesłanie jest przecież dla nas tak bardzo ważne. Beata jest filmem obyczajowym. Został on wyprodukowany dokładnie w tysiąc dziewięćset sześćdziesiątym czwartym roku. Jednak jego premiera odbyła się dokładnie rok później, czyli dokładnie dnia dziewiętnastego stycznia tysiąc dziewięćset sześćdziesiątego piątego roku. Obejrzenie filmu Beata nie zajmie nam absolutnie zbyt wiele czasu. Trwa on bowiem zaledwie dziewięćdziesiąt siedem minut. Jednak nie ma kompletnie żadnych wątpliwości co do tej kwestii, iż znalezienie filmu Beata zajmie nam naprawdę sporo czasu. Jest to bowiem bardzo trudno dostępny film w dzisiejszych czasach. Może jednak ktoś będzie miał szczęście i go znajdzie.

Nie jest już łzawą, łatwą opowieścią miłosną. Chack de India opowiada o sportowej pasji, honorze i chęci zwycięstwa. Przedstawia historię byłego mistrza hokeja na trawie(w tej roli występuje Shah Rukh Khan), który przez jeden błąd pozbawił drużynę Indii tytułu Mistrza Świata.

Od czytelnika


"Kotka na gorącym, blaszanym dachu" była jednym z pierwszych filmów z udziałem Paula Newmana. Rola w tym filmie przyniosła mu pierwszą w karierze nominację do prestiżowego Oscara. Łącznie obraz zdobył tych nominacji sześć - i nie były to jedyne wyróżnieni…

Mariusz Mariola

Dalej

Monty Python i święty gral

Dalej

Jaki to jest film

O gatunkach filmowych.Film jest tak popularnym środkiem wyrazu, że stał się wszechobecny. Może służyć nie tylko jako forma przekazu artystycznego, ale także jako typowo rozrywkowy produkt lub jako nośnik treści edukacyjnych. Istnieje wiele gatunków filmów…
Dalej

Danny Ocean

Dalej