Dobry film

Film i aktorzy Początek o kinematografii. Oczywiście absolutnie jasną i klarowną sprawą jest to, iż różnego rodzaju ludzie mogą oglądać i lubić zupełnie inne filmy. I tak też w gruncie rzeczy w rzeczywistości jest. Każdy nas jest przecież indywidualny i ma inny gust. Jeden więc może ubóstwiać komedie, a inny melodramaty lub filmy gangsterskie. To, kto co ogląda zależy tylko i wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań. W każdym razie jestem przekonany co do tego, że warto oglądać filmy posiadające jakieś własne, głębsze przesłanie. Wówczas możemy być pewnie, że czas spędzony przed telewizorem na pewno nie będzie czasem straconym. Nie ma po prostu absolutnie takowej możliwości. Jest to rzecz oczywista, iż odkrycie takowego właśnie przesłania daje nam bardzo dużo satysfakcji. W każdym razie poniższe filmy właśnie mają owo przesłanie. I absolutnie warto z niego skorzystać. Warto obejrzeć owe pięć filmów i wyciągnąć z nich wnioski. Oczywiście nie każdemu owe filmy muszą się koniecznie spodobać. W końcu każdy nas jest inny, jednak nie będzie to z całą pewnością czas stracony.

Bardzo młody film. Zapewne każdy z nas pamięta czym jest Balladyna. Dla tych, którzy z jakichś przyczyn nie pamiętają powiem, iż jest to dramat Juliusza Słowackiego. A film o tym samym tytule jest adaptacją tegoż właśnie dramatu. Balladyna jest absolutnie dziełem, które warto obejrzeć. Jest to wspólna produkcja Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Polski. Film ten z całą pewnością ma w sobie bardzo głębokie przesłanie, które przecież jest dla nas tak bardzo ważne. I to właśnie dlatego, cza, który będziemy musieli poświęcić na obejrzenie tegoż filmu nie będzie absolutnie czasem straconym. Balladyna jest godna naszej uwagi. Film ten wyprodukowano dokładnie w dwa tysiące ósmym roku, czyli rok temu. Jednak jego premiera odbyła się bardzo niedawno, bo dokładnie dnia czwartego września dwa tysiące dziewiątego roku. Jak więc świetnie widać, jest to po prostu nowinka, z którą bez wątpienia warto się zapoznać. Oczywiście jasną rzeczą jest to, iż nie każdemu produkcja ta musi się spodobać, jednak w moim odczuciu jest ona absolutnie godna tego, aby ją po prostu obejrzeć.

Prawdziwą karierę rozpoczął, kiedy w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym piątym roku mistrz świata wagi ciężkiej Apollo Creed, którego wiele kręgów dziennikarskich uważało bardziej za gwiazdora, nie sportowca.

Od czytelnika


Śmierć króla popu wstrząsnęła nie tylko światem, ale również rynkiem muzycznym, który na nowo zalały płyty Michaela. Być może trudno tu mówić o nowościach, bo w końcu największe hity Jacksona datuje się na lata osiemdziesiąte, jednak nie da się ukryć, iż …

Ptaki Hitchococka

Dalej

Muzyka bez ZAiKS

Dalej

Prison Break

Inspiracją dla Prison Break jest prawdziwa historia D.B. Coopera związana z najdłuższym śledztwem w USA zakończonym fiaskiem.Skazany na śmierć składa się z 4 serii ukazujących perypetie Michaela Scofielda i jego brata. Paul Sheuring stworzył świetną fabuł…
Dalej

Kate i Leopold

Dalej