Jackson

muzyka i koncerty To, czym żyły wszelkie śmieciowe kolorowe gazetki opisujące pseudo życie gwiazd w latach 90. dawało nam cały przekrój społeczeństwa tych lat. Nie chodziło to , jak żyli ci sławni wtedy ludzie i że to mogło nam powiedzieć, jak żył przeciętny człowiek, ale o to , do czego przeciętny człowiek tęsknił, o czym chciał czytać i co dokładnie lub mniej dokładnie opisywało prasa polska. Skandale tamtych czasów jednak zbytnio nie odbiegały od tych dzisiejszych. Na przykład w latach 90. Żył jeszcze Grzegorz Ciechowski, który poślubił nianię swojego dziecka po uprzednim porzuceniu matki tego dziecka, która także była sławna w tamtych czasach, grała w jakichś serialach, chyba w Matkach zonach i kochankach jako blondynka, pielęgniarka. Sławne wtedy były śluby, jakich doznawał Michael Jackson. Ten człowiek nie jest w stanie stworzyć żadnego zdrowego związku, a żenił się na potęgę, prawdopodobnie z kobietami o dziwnym upodobaniach seksualnych, o rozchwianej orientacji seksualnej albo z tymi, które robiły to dla kasy.

Michael Jacksonem w dniu swojej śmierci nie przypominał tego, kim był kiedy się urodził. Większość ludzi pozostaje tymi samymi osobami, mimo ze zmieniają się pewne struktury w ciele. Te człowiek był tak jakby kimś innym, przepoczwarzył się w inną postać. Michael Jackson był wiecznym dzieckiem. Coraz więcej jest takich ludzi, zwłaszcza mężczyzn, wymyślono nawet specjalną nazwę - Piotruś Pan na określenie faceta, który zachowuje się jak dziecko. Jest to połączenie uwielbienia gadżeciarstwa, infantylizmu z ciałem dorosłego człowieka, który nierzadko wchodzi w poważniejszy związek z kobietą. Jednak która trzeźwo myśląca kobieta może wytrzymać z takim rozwydrzonym dzieciakiem, który po czterdziestce nosi trampki i koszulki z myszką micry? Być może takim człwoiekiem jest w Polsce Kuba Wojewódzki. Spośród zagranicznych osób, które są znane jest to z pewnością Michaela Jackson. Michael Jackson to człowiek, który założył Disneyland na swoim ranczu, gdzie dzieci i on mógł się bawić. Który dorosły człowiek marzy o zabawie?

Michael Jackson- król muzyki pop.Micheal Jackson urodził się w Gary w stanie Indiana w roku 1958. Nie bez powodu nazywa się go Królem Popu. Był on tancerzem, muzykiem i artystą estradowym, obdarzonym niezwykłym talentem zarówno wokalnym jak i tanecznym. To on rozpowszechnił tak zwany krok księżycowy czy taniec robota. Skomplikowane ruchy taneczne, jakie wykonywał w trakcie swoich występów były niesamowitym dodatkiem do wokalu, przy którym tłumy mdlały. Świat mógł przyjrzeć się fenomenowi Micheala Jacksona już kiedy był kilkuletnim chłopcem. Występował wtedy ze swoimi braćmi jako Jacksons5. Rozpoznawalny na całym świecie stał się jednak w roku 1983 kiedy pojawił się jego drugi album pod tytułem "Thriller". Doskonałe piosenki artysty takie jak "Liberian Girl" czy 'Man In The Mirror" podkreślają niezwykle dogłębnie wszechstronność tego muzyka. W teledysku do "Liberian Girl" wystąpiło mnóstwo gwiazd showbiznesu między innymi Steven Spielberg czy John Travolta. Po licznych skandalach prowokowanych i napędzanych przez opinię publiczną Micheal Jackosn zniknął ze sceny. Miał powrócić ostatni raz cyklem koncertów latem 2009 roku, ale zmarł w lipcu.

Tagi: dziewczyny, jackson, girl | Katalog podstron

Od czytelnika


"Noc w muzeum" nie jest zdecydowanie filmem wybitnym, który można by zaliczyć do kategorii arcydzieł, aczkolwiek jak na kino stricte familijne przystało jest produkcją całkiem przyzwoitą - dzieci na pewno będą się znakomicie bawić przy oglądaniu. Obraz zo…

Kroniki portowe

Dalej

Brick Lane

Dalej

Prognoza na życie

O tym jak wiele wymagań stawia człowiekowi współczesny świat, wie zapewne każdy. Jedni dążą do tego, by owym wymaganiom sprostać, a inni po prostu żyją według własnego pomysłu, niewiele się tymi oczekiwaniami przejmując. David należy jednak do tego pierws…
Dalej

Książka a film

Dalej