reżyseria dźwięku kurs

Filmy i aktorzy Film rozpoczyna się wstępem, czyli jest to swego rodzaju przedstawienie aktorów, ponieważ publiczność na samym początku nie będzie wiedziała o co chodzi w całym filmie, a więc nie do końca będzie ich to interesowało, a więc najwięcej zachodu będzie z początkowym zainteresowanie publiczności do dalszego oglądania naszego dzieła, ponieważ w gruncie rzeczy wejście jest najważniejsze, a co za tym idzie reszta również nie może być gorsza, ponieważ jeżeli wstęp będzie rewelacyjny, a reszta stanie się nudna, to ogólne wrażenie nie będzie najlepsze, czyli powinniśmy cały nasz film utrzymać na podobny poziomie jak początek. Nagrywanie filmu jest kosztowne jak już wspomniałem we wcześniejszym momencie mojego artykułu. Nagrywanie filmu musi być oparte o pracę bardzo wykwalifikowane kadry, czyli na przykład nie można zatrudnić początkujących pracowników, ponieważ bardzo szybko dojdziemy do wniosku, że nie uda im się wytłumaczyć togo jak powinni on pracować. Nagrywanie filmu to najczęściej długotrwały proces.

Każdy aktor występujący w filmie na pewno na tym nie traci. W zależności od klasy aktora dostaje on taką zapłatę, jednak to nie jest wszystko, ponieważ ci lepsi aktorzy w momencie zawierania umowy o pracę oczywiście dostają o wiele więcej pozytywnych bonusów. Między innymi mam tutaj na myśli to, że dostają oni procentowe wynagrodzenie za wystąpienie w filmie od jego sprzedaży, pomijając gażę początkową. Jest to rozumiane przez to, że im więcej uda nam się sprzedać egzemplarzy filmów to oczywiście więcej zarobimy, a więc niekiedy nawet zarobek z jednego filmu ciągnie się przez kilka, lat, co oczywiście jest bardzo zadowalające i niezwykle satysfakcjonujące, ponieważ za jedną dobrze wykonaną pracę będziemy dostawali pieniądze przez dość długi okres naszego życia. Czasami nakładają się pieniądze z kilku filmów, co potrafi niejednokrotnie pomnożyć nasz majątek. Pamiętajmy, że nie zawsze udaje nam się tak dobrze trafić, ponieważ aktorzy mniejszego formatu nie dostają tak cudownych warunków, jak największe gwiazdy kina.

Jednak każda dziedzina kina posiada swoich zwolenników, co oczywiście jest dość logiczne, ponieważ nie produkowano by czegoś co nie mam poparcia w publiczności, ponieważ by się nie opłaciło. Nagrywanie filmu jest kosztowne jak już wspomniałem we wcześniejszym momencie mojego artykułu.

Tagi: film, praca, pieniądze | Katalog podstron

Od czytelnika


Majka to jedna z bohaterek filmu. Majka jest jedynaczką, przez cale życie wychowywali ją tylko dziadek oraz ojciec ponieważ matka zmarła, a raczej została zabita co okazało się dopiero później . Majka jest stanowczą i rezolutną kobietą mieszka na wsi ale …

Kto chodzi do kina

Dalej

Hamlet

Dalej

Narodziny filmu

O początkach historii filmu.Jak każda dziedzina sztuki, techniki oraz innych działalności człowieka ma swój początek, tak i film posiada go również. Tą magiczną datą kiedy to udało się zaprezentować pierwsze filmowe dzieło jest rok 1895. Wtedy w stolicy F…
Dalej

Magda

Dalej